INFORMACJA

Gminnej Komisji Wyborczej w Płońsku

z dnia 18 października 2006 roku

 

Gminna Komisja Wyborcza w Płońsku informuję, że do przeprowadzenia wyborów do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wyborów wójta, zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku, powołano Obwodowe Komisje Wyborcze w następującym składzie:

 

Obwód Nr 1 w Płońsk ul. 19 Stycznia 39 Sala konferencyjna Urzędu Gminy

1.       Brzozowski Janusz                                   

2.       Morawski Adam                                       

3.       Jeziak Iwona                                             

4.       Jarosławska Barbara                                 

5.       Jankowski Zbigniew                                  

6.       Lewandowska Ewa Jadwiga                     

7.       Brzozowska Magdalena                            

8.       Zmysłowska Elżbieta                                 

9.       Koper Izabela Katarzyna                         

 

Obwód Nr 2 Świetlica w Słoszewie

1.       Goszczyńska Justyna                                 

2.       Sokołowska Anna                                     

3.       Kucharzak Katarzyna                                

4.       Turczyńska Emilia                          

5.       Jasińska Krystyna                                     

6.       Rachocka Bogumiła                                  

7.       Cendrowska Ewa Elżbieta             

8.       Stryjewski Sławomir Michał                      

9.       Gołębiewska Bożena                                

 

Obwód Nr 3 OSP Kownaty

1.       Karwowska Monika                                 

2.       Kamiński Marcin                                       

3.       Wroński Robert                                        

4.       Sokołowski Sylwester                               

5.       Możdżonek Małgorzata                             

6.       Piechota Krzysztof                        

7.       Szulant Joanna                                          

8.       Sokołowska Teresa Ewa                           

9.       Kocieńska Justyna                         

 

Obwód Nr 4 Szkoła Podstawowa w Lisewie

1.       Gołębiowska Magdalena                           

2.       Stryjewska Mirosława                               

3.       Więcław Janina                             

4.       Makowski Ryszard                                   

5.       Cichocki Andrzej Czesław

6.       Zarzycki Andrzej                                       

7.       Karwowska Magda                                  

8.       Jankowski Jakub                                       

9.       Wyszczelska Monika                                 

 

Obwód Nr 5 Szkoła Podstawowa w Arcelinie

1.       Jasiński Paweł                               

2.       Machaj Bogumiła                          

3.       Milewski Mariusz                                      

4.       Nadwodna Krystyna                     

5.       Machaj Wojciech                                      

6.       Mak Ewelina                                 

7.       Machaj Jerzy                                 

8.       Sumiński Tomasz                                      

9.       Siejka Elżbieta                              

 

Obwód Nr 6 Szkoła Podstawowa w Siedlinie

1.       Zientarska Lidia Maria                              

2.       Zygiel Jarosław                                         

3.       Brzozowska Ewa                          

4.       Derkus Renata                                          

5.       Możdżonek Krzysztof                               

6.       Szacherski Eugeniusz Antoni                      

7.       Depta Anna Dorota                                   

8.       Sadkowska Grażyna                                 

9.       Koper Kamila Małgorzata                        

 

Obwód Nr 7 Świetlica w Skarżynie

1.       Sobański Marcin                                       

2.       Rutkowska Anna                                      

3.       Klimczak Honorata                                   

4.       Milewski Jarosław             

5.       Wichorowska Irena                       

6.       Wieczorek Agnieszka                                

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Koper Katarzyna
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-10-19 10:33:12
  • Informacja zaktualizowana przez: Koper Katarzyna
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-10-19 10:33:12
  • Liczba odsłon: 231
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1893539]

przewiń do góry