ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA DO RADY GMINY

 

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 272

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 157

1) GRĄBCZEWSKI Marcin Cezary - 157

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 115

1) ROMANOWSKA Małgorzata - 115

 

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 165

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 82

1) TOBOLSKI Paweł Piotr - 82

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - 20

1) ORŁOWSKA Monika Edyta - 20

Lista nr 27 – KWW SZYMONA ZYGIEL - 32

1) ZYGIEL Szymon - 32

Lista nr 31 – KWW ŻUKOWSKIEGO - 31

1) ŻUKOWSKI Andrzej - 31

 

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 227

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 144

1) KUCHARZAK Jacek - 144

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 47

1) RAPUSTA Danuta - 47

Lista nr 25 – KWW JOANNY PEPŁOWSKIEJ - 36

1) PEPŁOWSKA Joanna Ewa - 36

 

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 152

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 65

1) JAROSIEWICZ Krzysztof - 65

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 16

1) MENDELEWSKI Mariusz - 16

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 28

1) GAŁĄZKA Krzysztof  - 28

Lista nr 24 – KWW A. SZCZECINSKIEGO - 43

1) DROGOSZ Jarosław Antoni - 43

 

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 238

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 77

1) SOKOŁOWSKI Bogdan Andrzej - 77

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 114

1) JUSTAT Wiesława - 114

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 5

1) WŁODARSKA Wioleta - 5

Lista nr 26 – KWW HALINY SZCZYCINSKIEJ - 8

1) SZCZYCIŃSKA Halina - 8

Lista nr 29 – KWW GRZEGORZA GBURZYŃSKIEGO - 34

1) GBURZYŃSKI Grzegorz - 34

 

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 174

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 95

1) GRĄBCZEWSKA Renata  - 95

Lista nr 2 – KW LIGA POLSKICH RODZIN - 48

1) NAPIÓRKOWSKI Michał - 48

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 31

1) BIL1ŃSKI Waldemar - 31

 

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 207

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 81

1) SUMIŃSKI Jan - 81

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 40

1) GRZELAK Agnieszka Iwona - 40

Lista nr 28 – KWW NIEZALEŻNYCH - KRĘPICA - 86

1) CYMMER Henryk Rajmund - 86

 

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat

Głosowania nie przeprowadzono.

W związku z tym, iż w okręgu wyborczym liczba zarejestrowanych kandydatów równa liczbie mandatów, mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

Z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL

KĘDZIK Włodzimierz Bogusław

 

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 135

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 73

1) ŻOŁĄDEK Henryka Aniela - 73

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 44

1) RAJCZAK Janusz  - 44

Lista nr 30 – KWW STANISŁAWY BĄK - 18

1) BĄK Stanisława Elżbieta - 18

 

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 2 mandaty

Głosów ważnych oddano - 348

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 270

1) ŁOPUSZYŃSKI Stanisław Janusz - 141

2) TRACZYŃSKI Krzysztof  - 129

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 15

1) PTASIEWICZ Łukasz - 13

2) SMOL1ŃSKI Włodzimierz - 2

Lista nr 5 – KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - 12

1) DRZEWASZEWSKA Agnieszka - 12

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 17

1) BANASIAK Edward Andrzej - 17

Lista nr 24 – KWW  A. SZCZECIŃSKIEGO - 145

1) SZCZEC1ŃSKI Arkadiusz - 145

 

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 80

1) OSIŃSKI Dariusz Andrzej - 80

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 66

1) SMAKULSKA Agnieszka - 66

 

Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 222

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 62

1) CIESZEWSKA Katarzyna Anna - 62

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 85

1) WIĘCKOWSKA Bogusława Helena - 85

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 27

1) CISKI Mariusz Piotr - 27

Lista nr 32 – KWW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ - 48

1) BIEŃKOWSKA Izabela Małgorzata - 48

 

Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 106

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 71

1) GOŁĘBIOWSKA Maria - 71

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 35

1) CZERNIAKOWSKI Tomasz - 35

 

Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano - 99

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 49

1) ZMYSŁOWSKI Janusz Paweł - 49

Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 50

1) WIŚNIEWSKI Marcin - 50

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Koper Katarzyna
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-11-16 11:34:38
  • Informacja zaktualizowana przez: Koper Katarzyna
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-11-16 11:34:38
  • Liczba odsłon: 299
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1895288]

przewiń do góry