ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA DO RADY GMINY

 

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano                                                                                                       323

Lista nr 22 - KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                           32

1) DOLNY Andrzej                                                                                                              32

Lista nr 24 – KWW JAROSŁAWA LASECKIEGO                                                        83

1) LASECKI Jarosław                                                                                                          83

Lista nr 25 – KWW ZYGMUNTA DRZEWASZEWSKIEGO                                        91

1) DRZEWASZEWSKI Zygmunt                                                                                          91

Lista nr 27 – KWW NIEZALEŻNA SPOŁECZNOŚĆ WSI                                             86

1) KONOPCZYŃSKA Bożena                                                                                            86

Lista nr 28 – KWW GMINA TO LUDZIE                                                            31

1) OLSZÓWKA Grażyna                                                                                                     31

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

DRZEWASZEWSKI Zygmunt                                                                                           91

z listy nr 25 – KWW ZYGMUNTA DRZEWASZEWSKIEGO.

 

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano                                                                                                       178

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                              101

1) TOBOLSKI Paweł Piotr                                                                                                   101

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          77

1) WOJNOWSKI Józef                                                                                                        77

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

TOBOLSKI Paweł Piotr                                                                                                     101

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.

Głosowania nie przeprowadzono. W związku z tym, iż w okręgu wyborczym liczba zarejestrowanych kandydatów była równa liczbie mandatów, mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania otrzymał:

KUCHARZAK Jacek

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       212

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                              54

1) JAROSIEWICZ Krzysztof                                                                                    54

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                           68

1) KŁOSIŃSKI Jan                                                                                                              68

Lista nr 31 – KWW MAREK JAROSŁAWSKI                                                               90

1) JAROSŁAWSKI Marek                                                                                                  90

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

JAROSŁAWSKI Marek                                                                                                    90

z listy nr 31 – KWW MAREK JAROSŁAWSKI.

 

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       262

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                              82

1) PIECHOTA Krzysztof Stanisław                                                                                       82

Lista nr 29 – KWW TOMASZ GÓRSKI                                                                           89

1) GÓRSKI Tomasz                                                                                                             89

Lista nr 32 – KWW NIEWIADOMSKIEJ                                                            91

1) NIEWIADOMSKA Ewa                                                                                                  91

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

NIEWIADOMSKA Ewa                                                                                                    91

z listy nr 32 – KWW NIEWIADOMSKIEJ.

 

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       203

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                              125

1) GRĄBCZEWSKA Renata                                                                                                125

Lista nr 22- KWW Jacka Sokołowskiego                                                                         78

1) WIĘCŁAW Jacek                                                                                                            78

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

GRĄBCZEWSKA Renata                                                                                                 125

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       170

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               78

1) KMITA Maria Jolanta                                                                                                       78

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          92

1) CYMMER Henryk Rajmund                                                                                             92

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

CYMMER Henryk Rajmund                                                                                             92

z listy nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO.

 

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       239

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               179

1) KĘDZIK Włodzimierz Bogusław                                                                                       179

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          60

1) POPIOŁKOWSKA Katarzyna                                                                                         60

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

KĘDZIK Włodzimierz Bogusław                                                                                        179

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       174

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               105

1) ŻOŁĄDEK Henryka Aniela                                                                                              105

Lista nr 26 – KWW ZENON WIĘCŁAW                                                                         69

1) WIĘCŁAW Zenon                                                                                                            69     

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

ŻOŁĄDEK Henryk Aniela                                                                                                 105

z listy nr 2 – KW POLSKIESTRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       177

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               146

1) ŁOPUSZYŃSKI Stanisław Janusz                                                                        146

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          31

1) MIECZNIKOWSKI Marcin                                                                                             31

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ŁOPUSZYŃSKI Stanisław Janusz                                                                                     146

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       134

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               90

1) OSIŃSKI Dariusz Andrzej                                                                                    90

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          44

1) MUCHA Ewa                                                                                                                   44

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

OSIŃSKI Dariusz Andrzej                                                                                                 90

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       248

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SLD                                                                      54

1) KORCZ Mirosław                                                                                                           54

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               69

1) WIĘCKOWSKA Bogusława Helena                                                                                69

Lista nr 30 – KWW W.KOWALSKI SKARŻYN – ILINO – ILINKO                            125

1) KOWALSKI Wojciech                                                                                                    125

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

KOWALSKI Wojciech                                                                                                       125

z listy nr 30 – KWW W.KOWALSKI SKARŻYN – ILINO – ILINKO.

 

Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       145

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                              86

1) GOŁĘBIOWSKA Maria                                                                                                  86

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          59

1) RÓLKA Roman Antoni                                                                                                     59

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

GOŁEBIOWSKA Maria                                                                                                    86

z listy nr 2 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO.

 

Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       118

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONICTWO LUDOWE                                      65

1) SALAK Jacek                                                                                                                  65

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          53

1) KRAJEWSKA Stanisława                                                                                                53

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SALAK Jacek                                                                                                                     65

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

 Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano                                                                                                       210

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE                                               118

1) TRACZYŃSKI Krzysztof                                                                                                 118

Lista nr 22 – KWW JACKA SOKOŁOWSKIEGO                                                          69

1) KACIUBSKI Dariusz                                                                                                       69

Lista nr 23 – KWW PRZYMIERZE ROZWOJU POW. PŁOŃSKIEGO                       23

1) GRABOWSKI Tadeusz Stanisław                                                                         23

 

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

TRACZYŃSKI Krzysztof                                                                                                   118

z listy nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

 

 

  

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Ilona Sklepińska
  • Data udostępnienia w BIP: 2010-12-03 15:35:44
  • Informacja zaktualizowana przez: Ilona Sklepińska
  • Data ostatniej aktualizacji: 2010-12-03 15:35:44
  • Liczba odsłon: 164
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1897255]

przewiń do góry